Zora Apartman

Έγκερ, ALMAGYAR UTCA 2047.900947,20.38262(Προβολή στον χάρτη)
9,9
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 16 Οκτ - Σάβ, 17 Οκτ16 Οκτ - 17 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Πάρκινγκ
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το διαμέρισμα παρέχει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης στην αυλή. Οι κριτικές των επισκεπτών υπογραμμίζουν την ευκολία του ιδιωτικού χώρου στάθμευσης.
Δωρεάν WiFi
Γιόγκα
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:30 - 17:30
Αναχώρηση:
07:30 - 10:30
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Πεζοπορία
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος καπνιστών
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Επιτραπέζια/παζλ
Εσωτερικός χώρος παιχνιδιού
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Μαθήματα γιόγκα
Μαθήματα γυμναστικής
Πρόσβαση με κλειδί
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Διαμέρισμα
Στούντιο Διαμέρισμα
Σχετικά με το Zora Apartman
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: EG19018748
Κριτικές
9,9
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Zora Apartman δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Zora Apartman δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Zora Apartman δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Zora Apartman.
Όχι, το Zora Apartman δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Imola Hotel Platán - Adults Only
Ξενοδοχείο σε Έγκερ
9,2
Εξαιρετικό
Από 212 €
Hotel Villa Völgy Wellness & Konferencia
Ξενοδοχείο σε Έγκερ
8,9
Πολύ Καλό
Από 127 €
Erla Villa Boutique Hotel
Ξενοδοχείο σε Έγκερ
9,1
Εξαιρετικό
Από 144 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app