Edificio Maison Chateaubriand

Μασεϊό, Avenida Assis Chateaubriand, 2998-9.671879,-35.745796(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΚυρ, 08 Νοε - Δευ, 09 Νοε08 Νοε - 09 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Edificio Maison Chateaubriand δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Edificio Maison Chateaubriand δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Edificio Maison Chateaubriand δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Edificio Maison Chateaubriand.
Όχι, το Edificio Maison Chateaubriand δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Meridiano Hotel
Ξενοδοχείο στο Μασεϊό
8,8
Πολύ Καλό
Από 90 €
Maceió Atlantic Suites
Ξενοδοχείο στο Μασεϊό
9,0
Εξαιρετικό
Από 55 €
Hotel Brisa Tower Jatiúca
Ξενοδοχείο στο Μασεϊό
9,2
Εξαιρετικό
Από 59 €
Tambaqui Praia Hotel
Ξενοδοχείο στο Μασεϊό
9,2
Εξαιρετικό
Από 66 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app