Esperance studio

Ρεμς, 56 Rue de l'Espérance49.240053,4.022007(Προβολή στον χάρτη)
8,3
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΔευ, 09 Νοε - Τρί, 10 Νοε09 Νοε - 10 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δέχεται Σκύλους
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 18:00
Αναχώρηση:
08:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Μεταφορά από/ προς το αεροδρόμιο
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Ηχομονωμένα δωμάτια
Θέρμανση
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Θυρωρείο
Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Μεταφορά στο αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
Υπηρεσία μεταφοράς
Πρόσβαση με κλειδί
Ανιχνευτές καπνού
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει συγκεκριμένη διαδικασία για να ελέγχεται η υγεία των επισκεπτών
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Οικογενειακό Στούντιο
Standard Στούντιο
Κριτικές
8,3
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Esperance studio δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Esperance studio δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Esperance studio δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Esperance studio.
Όχι, το Esperance studio δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
B&B HOTEL Reims Tinqueux
Ξενοδοχείο στη Ρεμ
8,3
Πολύ Καλό
Από 64 €
Hôtel Bristol Reims
Ξενοδοχείο στη Ρεμ
7,5
Καλό
Από 72 €
Logis Hôtel Au Tambour
Ξενοδοχείο στη Ρεμ
8,1
Πολύ Καλό
Από 54 €
Hôtel Akena Reims Bezannes
Ξενοδοχείο στη Ρεμ
9,0
Εξαιρετικό
Από 86 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app