Can Pasos

Σέλβα, Polígono 1120739.727472,2.869278(Προβολή στον χάρτη)
8,4
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Εξωτερική Πισίνα
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτή η βίλα διαθέτει ιδιωτική εξωτερική πισίνα για τους επισκέπτες. Ο εξωτερικός χώρος προσφέρει επίσης κήπο και εγκαταστάσεις μπάρμπεκιου, δημιουργώντας ένα ευχάριστο περιβάλλον για να περάσετε χρόνο σε εξωτερικούς χώρους δίπλα στην πισίνα.
Πισίνα
Δωμάτια με Ιδιωτική Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Δωμάτια με Ιδιωτική Πισίνα
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Κήπος
Βεράντα
Μεταφορά από/ προς το αεροδρόμιο
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Εγκαταστάσεις BBQ
Ενοικίαση αυτοκινήτου
Θέρμανση
WiFi
Εξωτερική πισίνα
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Εξωτερική πισίνα (όλο το χρόνο)
Μεταφορά (επιπλέον χρέωση)
Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Παραλαβή από το αεροδρόμιο
Μεταφορά στο αεροδρόμιο
Καρέκλες / ξαπλώστρες παραλίας
Ομπρέλες παραλίας
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Υπηρεσία μεταφοράς
Πυροσβεστήρες
Πισίνα
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Βίλα με Ιδιωτική Πισίνα
Σχετικά με το Can Pasos
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: ESFCTU00000702200019654800000000000000000000ETV123706, ETV/12370
Κριτικές
8,4
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Ναι, το Can Pasos διαθέτει πισίνα/πισίνες που ανήκουν σε μία ή περισσότερες από τις ακόλουθες κατηγορίες: Δωμάτια με Ιδιωτική Πισίνα, Εξωτερική Πισίνα.
Όχι, το Can Pasos δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Can Pasos δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Can Pasos.
Όχι, το Can Pasos δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Can Cota Boutique - Turismo de interior
Ξενοδοχείο σε Σέλβα
9,4
Εξαιρετικό
Από 120 €
Finca Son Arnau
Ξενοδοχείο σε Σέλβα
9,7
Εξαιρετικό
Από 152 €
Can Furios
Εξοχική κατοικία σε Σέλβα
9,4
Εξαιρετικό
Από 189 €
Angels Boutique - Turismo de interior
Ξενοδοχείο σε Σέλβα
8,9
Πολύ Καλό
Από 153 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app